Dětské nosítko Thule Sapling Cobalt

 

Dětské nosítko Thule Sapling Cobalt

Dostupnost Na dotaz
7 590 Kč
6 272,73 Kč bez DPH
   
Kód produktu 210205
Značka THULE
Kategorie DĚTSKÁ NOSÍTKA
Záruka 2 roky
 

Dětské nosítko Thule Sapling Cobalt je navržené pro bezpečné a pohodlné přenášení nejcennějšího nákladu na túrách, díky snadnému nastavení trupu a bederního pásu se mohou rodiče při jejich nošení bez problémů střídat.

Milujete túry a nechcete při nich nechávat vašeho potomka doma? Nezoufejte, jelikož existuje řešení, které si zamilujete vy, ale i vaše dítě. Je jím dětský nosič Thule Sapling. Ten uchvátí už na první pohled, a to moderní stylovou modrou barvou, která se hodí doslova ke každému oblečení. Tím samozřejmě klady nekončí, jelikož zaujme také kvalitní provedení, s jistotou prvotřídního materiálu, díky kterému je zajištěna vysoká nosnost, ale i celkové ochranné vlastností.

Pohodlí pro vás i pro dítě

Jakmile si dětský nosič Thule Sapling vezmete na záda, seznámíte se s dokonale tvarovanou zádovou částí, která nejenom dobře sedí, ale je tvarována tak, aby bylo umožněno proudění vzduchu. Díky tomu tak jste během chůze i ochlazováni. Navíc má nosič nastavitelná zadní panel a bederní pás, a tak se lze během túry snadno vystřídat v tom, kdo dítě ponese. A to s jistotou, že nosič bude perfektně sedět na zádech. Díky stabilizačním popruhům navíc nastavíte těžiště tak, aby byl transport co nejpohodlnější.

I samotné dítě se však bude cítit naprosto pohodlně a dokonale. Vliv na to má hlavně výškově nastavitelné ergonomické sedátko, které je opatřeno velice pohodlnou plyšovou výstelkou. Navíc dokáže dobře rozložit hmotnost a tak vytvořit dítěti oporu pro stehna. Díky odnímatelným třmenům se navíc může zapřít nohama a snadno změnit svou polohu. Stou souvisí i to, že ho můžete do nosiče umístit jak shora, tak i ze strany. Navíc bude díky clonou proti slunci chráněno i před úpalem či úžehem.

Ohromí i praktičnost

Pohodlnost a propracovaná konstrukce není to jediné, jelikož dětský nosič Thule Sapling v modré barvě potěší i praktičností. Jsou to hlavně síťové kapsy, kapsa na nápoje, nebo velké přihrádky se zipem, umožňující transport oblečení či dalšího vybavení. Vše doplňují také bederní kapsy na zip, a to taktéž s dostatečnou velikostí.

 
  • Nosič má plně nastavitelný zadní panel a bederní pás, díky kterým skvěle padne a pohodlně se nosí a rodiče si jej během cesty mohou snadno a rychle předávat.
  • Síťové kapsy, kapsa na vak na nápoje a dvě velké přihrádky na zip umožňují uložit oblečení, vodu, pleny, pláštěnku a další nezbytné potřeby.
  • Důležité předměty máte stále na dosah díky dvěma prostorným bederním kapsám na zip, do kterých lze uložit hračky, svačinu a další výbavu.
  • Popruhy na stabilizaci zátěže umožňují průběžné nastavení těžiště nosiče přitažením dítěte blíže k rodiči tak, aby se mu neslo co nejpohodlněji.
  • Nosič je vybaven roztažitelnou clonou proti slunci, která dítě ochrání před horkem.
  • Výškově nastavitelné ergonomické sedátko s plyšovou výstelkou účinně rozkládá hmotnost dítěte a poskytuje mu oporu pro stehna.
  • Dítě lze do nosiče usadit dvěma způsoby – shora nebo ze strany.
  • Odnímatelné třmeny umožňují dětem zapřít se nohama a změnit polohu kdykoli během túry.
  • Zadní část je příjemně měkká a zároveň pevná a je konstruována tak, aby v důležitých kontaktních místech mohl proudit vzduch a ochlazovat vás.

Dětské nosítko Thule Sampling Cobalt


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: