Dětské nosítko Thule Sapling Elite Dark Shadow

 

Dětské nosítko Thule Sapling Elite Dark Shadow

Dostupnost Na dotaz
8 490 Kč
7 016,53 Kč bez DPH
   
Kód produktu 210102
Značka THULE
Kategorie DĚTSKÁ NOSÍTKA
Záruka 2 roky
 

Dětské nosítko Thule Sapling Elite Dark Shadow

Dětské nosítko Thule Sapling Elite Dark Shadow je navržené pro bezpečné a pohodlné přenášení nejcennějšího nákladu na túrách, díky snadnému nastavení trupu a bederního pásu se mohou rodiče při jejich nošení bez problémů střídat. Díky funkcím navíc jako zrcátko na sledování dítěte, odnímatelnému batohu a prostorným kapsám v bederním pásu zvládnete se svým dítětem každou stezku či pěšinu.Vyrazit s vaším malým potomkem na túru rozhodně není nic složitého. Tedy pokud máte to správné vybavení, mezi které rozhodně patří dětský nosič Thule Sapling Elite. Ten byl vytvořen právě s ohledem na požadavky mnoha rodin na bezpečný a bezproblémový transport dítěte. Navíc se v rámci nošení mohou rodiče také střídat, a to díky tomu, že nosítko umožní nastavení trupu a bederního pásu s ohledem na postavu a velikost člověka, který aktuálně dítě ponese.

Řada praktických doplňků

Tento dětský nosič Thule Sapling Elite, který nadchne i příjemnou tmavě šedou barvou, vychází z klasického modelu. Oproti němu se liší třeba zrcátkem, které umožní snadné sledování dítěte během cesty. Stejně tak ale nabídne i možnost využít odnímatelný batoh, kterýže použít samostatně. Samozřejmostí jsou četné kapsy, a to nejenom v prostoru bederní oblasti, ale v rámci celé konstrukce. Samozřejmostí je i velká přihrádka na zip – třeba na oblečení, nebo také síťové kapsy, nebo specielní vak na nápoje. To vše dělá z nosiče praktického pomocníka.

Vaše dítě bude vždy v pohodlí

I když je kontrola vašeho dítěte díky praktickému zrcátku snadná, věřte, že to se bude za všech okolností cítit zcela pohodlně. Vliv na to má třeba výškově nastavitelné ergonomické sedátko, které dobře rozkládá hmotnost a poskytne oporu pro stehna. Mimo to ale dětský nosič Thule Sapling Elite obsahuje i pohodlnou plyšovou výstelku, která pohodlí přenosu znásobí. Samozřejmostí je ale i clona proti slunci, chránící před horkem.

Jistotou pro vás jako rodiče je i možnost jednoduchého usazení dítěte shora nebo ze strany, nebo možnost odepnout třmeny a umožnit dítěti kdykoliv změnit jeho polohu. Také oceníte i kvalitně vyrobenou zádovou část, která poskytne nejenom oporu, ale i jistotu z hlediska proudění vzduchu. Díky tomu bude samotná túra pohodlná jak pro dítě, tak i pro vás. A díky příjemné šedé barvě a praktičnosti bude nosič mnoho dalších turistů obdivovat.

 
  • Nosič má plně nastavitelný zadní panel a bederní pás, díky kterým skvěle padne a pohodlně se nosí a rodiče si jej během cesty mohou snadno a rychle předávat.
  • Síťové kapsy, kapsa na vak na nápoje, odnímatelný batoh a velká přihrádka na zip umožňují uložit vodu, pleny, oblečení, pláštěnku a další nezbytné potřeby.
  • Důležité předměty máte stále na dosah díky dvěma extra prostorným kapsám na zip na bederním pásu, do kterých lze uložit hračky, svačinu a další výbavu.
  • Zrcátko umožňuje sledovat váš nejcennější náklad.
  • Popruhy na stabilizaci zátěže umožňují průběžné nastavení těžiště nosiče přitažením dítěte blíže k rodiči tak, aby se mu neslo co nejpohodlněji.
  • Nosič je vybaven roztažitelnou clonou proti slunci, která dítě ochrání před horkem.
  • Výškově nastavitelné ergonomické sedátko s plyšovou výstelkou účinně rozkládá hmotnost dítěte a poskytuje mu oporu pro stehna.
  • Dítě lze do nosiče usadit dvěma způsoby – shora nebo ze strany.
  • Odnímatelné třmeny umožňují dětem zapřít se nohama a změnit polohu kdykoli během túry.
  • Zadní část je příjemně měkká a zároveň pevná a je konstruována tak, aby v důležitých kontaktních místech mohl proudit vzduch a ochlazovat vás.

Dětské nosítko Thule Sapling Elite Dark Shadow


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: